KONKURS: Co daje mi…

Planujemy nową serię krótkich notek. Będziemy w niej przedstawiać specyfikę i zalety poszczególnych dyscyplin sportowych. W jakim celu?

  • Aby wzmocnić Twoją pewność siebie, że sport, który uprawiasz ma sens.
  • Żebyś nauczył(a) się rozmawiać o swojej dyscyplinie z potencjalnymi sponsorami, pracodawcami, nauczycielami czy profesorami – tak, żeby nie mieli wątpliwości, że robisz coś ważnego i potrzebujesz w tym różnego rodzaju wsparcia.
  • Abyś potrafił(a) zainteresować media i kibiców.
  • A także wiedział(a), jak zachęcić innych do spróbowania sił w Twoim sporcie.

Trenując masz realny wpływ na to, jak Twoja dyscyplina jest postrzegana. Niezależnie od Twojego poziomu i wyników. To, jak mówisz o swoich treningach, jaką masz postawę na co dzień i na ile się angażujesz w swoje przygotowania mówi wiele o sporcie, który uprawiasz.

Dlatego opowiadaj o swoim współzawodnictwie z dumą i entuzjazmem! Doceniaj korzyści, które przynoszą Ci treningi oraz rywalizacja sportowa. Przekładaj je na inne obszary życia.

Konkurs

Napisz nam tutaj, na Facebooku lub mailem odpowiedzi na pytania: Jakie są zalety Twojej dyscypliny sportowej? Czym się ona wyróżnia? Czego nieoczywistego Cię uczy?

Wybrane osoby z najciekawszymi odpowiedziami otrzymają od nas nagrody. Do zgarnięcia są: książkowe wydanie Przewodnika dla Młodych Sportowców, notesy oraz wzmianka na Blogu Startowym. Na odpowiedzi czekamy do 29 kwietnia. 30 kwietnia ogłosimy zwycięzców.

Czas start!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *