KONKURS: Co daje mi…

Planujemy nową serię krótkich notek. Będziemy w niej przedstawiać specyfikę i zalety poszczególnych dyscyplin sportowych. W jakim celu?

  • Aby wzmocnić Twoją pewność siebie, że sport, który uprawiasz ma sens.
  • Żebyś nauczył(a) się rozmawiać o swojej dyscyplinie z potencjalnymi sponsorami, pracodawcami, nauczycielami czy profesorami – tak, żeby nie mieli wątpliwości, że robisz coś ważnego i potrzebujesz w tym różnego rodzaju wsparcia.
  • Abyś potrafił(a) zainteresować media i kibiców.
  • A także wiedział(a), jak zachęcić innych do spróbowania sił w Twoim sporcie.

Trenując masz realny wpływ na to, jak Twoja dyscyplina jest postrzegana. Niezależnie od Twojego poziomu i wyników. To, jak mówisz o swoich treningach, jaką masz postawę na co dzień i na ile się angażujesz w swoje przygotowania mówi wiele o sporcie, który uprawiasz.

Dlatego opowiadaj o swoim współzawodnictwie z dumą i entuzjazmem! Doceniaj korzyści, które przynoszą Ci treningi oraz rywalizacja sportowa. Przekładaj je na inne obszary życia.

Konkurs

Napisz nam tutaj, na Facebooku lub mailem odpowiedzi na pytania: Jakie są zalety Twojej dyscypliny sportowej? Czym się ona wyróżnia? Czego nieoczywistego Cię uczy?

Wybrane osoby z najciekawszymi odpowiedziami otrzymają od nas nagrody. Do zgarnięcia są: książkowe wydanie Przewodnika dla Młodych Sportowców, notesy oraz wzmianka na Blogu Startowym. Na odpowiedzi czekamy do 29 kwietnia. 30 kwietnia ogłosimy zwycięzców.

Czas start!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *