Warsztaty

Warsztaty Szatnia Sportowców

Szatnia to miejsce, gdzie w kuluarach wszystkich wydarzeń sportowych dzieją się sprawy kluczowe. To tu odbywają się rozmowy ze sztabem szkoleniowym, zacieśniają się więzi z drużyną, a zawodnicy mają ostatni moment dla siebie przed wyjściem na obiekt zawodów. Tu weryfikują się ostatnie miesiące ciężkiego treningu bezpośrednio przed startem.

Chcąc wesprzeć młodych sportowców w ich rozwoju zawodniczym, wprowadzamy do ich Szatni osoby, którzy dobrze rozumieją ich potrzeby i wiedzą, jak im pomóc. Są to eksperci: zarządzania swoim wizerunkiem sportowca w mediach (Michał Zawada), dietetyki (Urszula Somow), psychologii sportu (Damian Białek, Julianna Czapska i Bartek Ostasz) oraz menadżer Natalii Partyki (Janusz Szydłowski).

Warsztaty te skierowane są do sportowców w wieku 16-22 lat. Trwają jeden dzień (ilość godzin dostosowujemy się do potrzeb uczestników), a zajęcia podzielone są na bloki tematyczne.

Jeszcze tej wiosny zostaną zorganizowane cztery takie warsztaty w różnych częściach Polski. Pierwsze odbyły się 20 marca w Wojewódzkim Ludowym Klubie Sportowym w Siedlcach, gdzie trenuje nasz aktualny stypendysta, chodziarz Łukasz Niedziałek. Drugie miały miejsce w Zakopanem i zostały zorganizowane we współpracy z AZS Zakopane, gdzie trenują nasi podopieczni snowboardziści Oskar Kwiatkowski i Michał Nowaczyk. Kolejne odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim, Olsztynie oraz Kraśniku.

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany uczestnictwem w Szatni Sportowców lub marzy Ci się, abyśmy zorganizowali ją w Twoim mieście – sprawdź naszą ofertę i napisz do nas! Pomyślimy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zdjęcia: B. Sawka – Cinefoto