Szatnia Sportowców w Zakopanem

Ww wtorek (24.04) zorganizowane zostały drugie warsztaty Szatnia Sportowców.

Tym razem miały miejsce w Zakopanem i współorganizatorem było AZS Zakopane. Udział wzięło 20 zawodników snowboardu i łyżwiarstwa szybkiego oraz czwórka trenerów. Gościem specjalnym był reprezentant Polski w Igrzyskach Olimpijskich w PyongChang, Oskar Kwiatkowski.

Zajęcia dotyczyły różnych obszarów ważnych w karierze sportowej. Michał Zawada poprowadził spotkanie na temat budowania wizerunku sportowca w mediach społecznościowych. Damian Białek wprowadził zawodników w świat psychologii sportu. Julianna Czapska rozwinęła ten temat w warsztacie dotyczącym koncentracji. Ula Somow opowiedziała natomiast o prawidłowych nawykach w diecie sportowej.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni, dużo notowali i zadawali pytania. Na koniec większość przyznała, że chętnie spędziłaby więcej czasu na każdy z tematów. Dostali dużo praktycznych wskazówek do wykorzystania w treningu i rywalizacji.

Ale nie martw się.

Stopniowo dzielimy się tą wiedzą również tutaj, na Blogu Startowym. Śledźcie nasz Fanpage i Instagram, żeby być na bieżąco. Chętnie też poprowadzimy Szatnię Sportowców w Twoim klubie. Daj znać!

 

Zajęcia z trenerem psychologii sportu – Damianem Białkiem
Plan filmowy
Ekspert budowania wizerunku w social media – Michał Zawada
Wywiady pomiędzy warsztatami – tu z dietetyk sportową Urszulą Somow
Organizatorki warsztatów – Julka Czapska i Gosia Stradomska-Kalinka

Jedna odpowiedź do “Szatnia Sportowców w Zakopanem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *