Natalia Partyka i Szatnia Sportowców w Gorzowie Wielkopolskim

30 maja w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się szczególne wydarzenie dla młodych sportowców. Fundusz Natalii Partyki wraz z siecią sklepów Biedronka organizuje dla nich bezpłatne warsztaty na temat odpowiedzialnego rozwoju kariery zawodniczej – Szatnia Sportowców. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Paraolimpiady, trzykrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich, Natalia Partyka, pojawi się na nich osobiście!

Mistrzyni tenisa stołowego Natalia Partyka przywita uczestników 30 maja rano w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Gorzowie Wielkopolskim. Będzie to wyjątkowa możliwość porozmawiania z Natalią, pogratulowania jej licznych sukcesów i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. W spotkaniu z mistrzynią mogą wziąć udział uczestnicy warsztatów Szatnia Sportowców, czyli 25 zawodników w wieku 16-22 lat oraz czwórka ich trenerów.

W ramach programu Szatnia Sportowców przewidziane są cztery warsztaty. Michał Zawada, specjalista mediów społecznościowych, poprowadzi spotkanie o kreowaniu osobistej marki sportowca. Trener psychologii sportu, Bartek Ostasz, wprowadzi uczestników w metody radzenia sobie ze stresem i przekuwania porażek w sukces. Dietetyczka Urszula Somow doradzi, jak prawidłowo zadbać o żywienie w treningu sportowym. Natomiast psycholog sportu, Julianna Czapska, pokaże sposoby na skuteczną koncentrację w sporcie.

Współorganizatorem tego spotkania jest GZSN Start, do którego należą stypendyści Funduszu: Bartosz Tyszkowski, Renata Śliwińska, Łukasz Czarnecki i Krzysztof Ciuksza. Za całość organizacji odpowiedzialny jest Fundusz Natalii Partyki oraz Fundacja Dobra Sieć. Dzięki partnerstwie i wsparciu finansowemu sklepów sieci Biedronka na udział w warsztatach mają szansę sportowcy z całej Polski. Tej wiosny Szatnia Sportowców organizowana jest aż pięć razy – w Siedlcach, Zakopanem, Gorzowie Wielkopolskim, Olsztynie i Kraśniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *